Опори металеві для столів від компанії Арекс: ваш найкращий вибір

Як легко обрати опори та ніжки для столів у Києві. Переваги металевих опор для столу. Де придбати ніжки та опори для столу

Як підібрати опори та ніжки для столів?

Все більше людей віддають перевагу меблям ексклюзивним, зробленим власноруч чи майстрами під замовлення. Такі меблі часто збираються з окремих деталей. Одними з таких є опори металічні для столів, до яких потім кріпиться стільниця.

Як обрати опори для меблів?

Обираючи опори й ніжки для столів (Київ), зверніть увагу на наступні моменти.

 1. Розміри стільниці. Чим більше стільниця, тим більше потрібно ніжок. Для невеличкого столика досить й однієї. Великі ж барні стійки потребують від чотирьох до восьми опор.
 2. Матеріал, з якого виготовлена стільниця. Стільниця з натурального каменю вимагає міцної та надійної основи зі сталі. Якщо меблі потрібно часто пересувати, краще зупинити вибір на ніжках з алюмінію чи пластмаси.
 3. Дизайн стільниці повинен гармоніювати з дизайном опор за кольором та стилем.
 4. Призначення виробу. Стіл для великих компаній краще обрати з V-образними ніжками, щоб не заважати розміщенню ніг людей, які за ним сидять.
 5. Висота опори. Вона повинна бути такою, щоб виробом було зручно користуватися. Деякі конструкції передбачають можливість змінювати висоту опори.
 6. Якість виробу. Всі деталі вибору повинні бути міцно зварені та відшліфовані, щоб не травмувати людину, яка його використовує.
 7. Ніжки повинні мати абсолютно рівну довжину та не хитатися на поверхні.
 8. Фарба чи лак для оздоблення не повинні випаровувати у повітря шкідливих речовин.

І ще треба пам’ятати, що в меблях головне — це їх практичність. Якщо ніжки виробу затонкі, не міцні та не витримують потрібного навантаження, все інше вже не буде мати значення.

Металеві опори та ніжки для меблів та їхні переваги

Опори металеві для столів мають низку переваг перед подібними виробами з інших матеріалів. Вони:

 • довговічні;
 • міцні;
 • коштують відносно недорого;
 • добре витримують негативні погодні умови;
 • їх легко підтримувати у чистоті;
 • стійкі до вигорання та механічних пошкоджень;
 • прості у монтажі та демонтажі;
 • підходять до столів різного призначення;
 • добре витримують перепади температур;
 • залежно від дизайну, мають чудовий вигляд серед меблів різних стилів;
 • у разі, якщо стільниця зламається, опору можна переставити на іншу.

Всі ці переваги роблять металеві опори та ніжки для столів у Києві все більш популярними як серед майстрів-професіоналів, так і серед тих, хто тільки випробовує себе у мистецтві виготовлення ексклюзивних меблів.

В інтернет-магазині компанії Арекс завжди є великий вибір недорогих товарів з відмінною якістю. Ви можете подивитися опори для столів, ціни на сайті компанії.