Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Якісна арматура для опалювальних систем

До обладнання та фурнітури опалювальних систем пред’являють високі вимоги щодо надійності, довговічності експлуатації, зручності монтажу.

Рекомендується купувати продукцію відомих компаній, які зарекомендували себе на ринку протягом тривалого терміну. Одними з провідних виробників у цій галузі є італійські фірми. Щоб зробити правильний, усвідомлений вибір, пропонується дізнатися більш про компанію на https://sprenergo.com.ua/aignep/.

Основні характеристики фірми

Однією з провідних організацій у галузі розробки та виробництва арматури для опалювальних систем є фірма Айнеп. Вона працює на ринку майже п’ять десятків років і за цей час зуміла здобути авторитет у великої кількості споживачів. Підприємство виникло у 1976 році, спеціалізується на створенні наступних видів товарів:

  1. Фітингів.
  2. Пневморозподільники.
  3. Електромагнітні клапани.
  4. Циліндрів та автоматичних муфт. Продукція може використовуватися передачі рідких і газоподібних середовищ у системах різного типу.

Серед лінійок продукції виділяються Fluidity для керування рідинами та Infinity – це швидкозбірні пневматичні конструкції. Компанія зосередила своє виробництво в Італії, де випускаються всі види виробів. Вони потім реалізуються по всьому світу, більш ніж у ста країнах.

Щоб продавати товари в США, де є специфічні вимоги до такого обладнання, вони допрацьовуються на американському підприємстві.

Переваги

Традиційні технології виробництв поєднуються з постійними впровадженнями інновацій, що дозволяє фірмі конкурувати з іншими виробниками, постійно йти нарівні з технічним прогресом, та пропонувати споживачам продукцію, що відповідає найвищим вимогам. Все виробництво оснащене сучасним обладнанням, персонал має високу кваліфікацію. Контроль якості на всіх етапах виробництва дозволяє разом із цими факторами отримувати надійну та довговічну продукцію, яка працює в будь-яких умовах.

Компанія у своїх виробничих процесах та готової продукції наголошує на екологічності, мінімальному впливі на навколишнє середовище. Разом з обладнанням пропонується програмне забезпечення, що дозволяє керувати підбором деталей, складом, планувати прокладання магістралей, включаючи об’ємне проектування.

Завдяки наявності партнерів по всьому світу, мережі філій, продукція є доступною, швидко доставляється кінцевим споживачам.