Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Професійна заправка кондиціонерів авто: якість, швидкість, результат

Сьогодні неможливо уявити авто без кондиціонера. Більшість сучасних ТЗ навіть у базовій комплектації мають таку систему, адже це одна із важливих складових при виборі нової машини. Система кондиціонування значно покращує експлуатаційні характеристики авто та навіть зменшує ризики зношення окремих елементів. При цьому, варто знати основні норми його використання, дотримуватись рекомендацій виробника та вчасно проходити техогляд.

Спеціалісти Мотор Газ пропонують звернути увагу на основні показники, що впливають на роботу ТЗ, у тому числі кондиціонера та ГБО на авто за посиланням. Майстри також зазначають про особливості роботи окремих різновидів систем кондиціонування. Для отримання детальної інформації слід перейти на сайт СТО.

Заправка кондиціонера також є одним із превентивних заходів зношення компресора, несправності заслонок чи навіть пересихання гумових ущільнювачів. Проводять заправку авто кондиціонерів виключно за допомогою професійного обладнання. Спеціальні машини, які використовують, наприклад, на станції Motor Gas, мінімізують ручну роботу, а також більш точно та ефективно проводять комплекс робіт, передбачених інструкцією виробника для окремого транспортного засобу.

Майстри, що спеціалізуються на обслуговуванні автомобільних кондиціонерів, підкреслюють, що самостійно провести правильно дозаправку кондиціонера без додаткового устаткування неможливо. Такими діями ви можете нашкодити не лише окремим механізмам чи елементам авто, але й власному здоров’ю. При цьому, балончики із фреоном під тиском, що є у відкритому доступі, можна використовувати виключно для діагностики системи. Заправити таким балончиком кондиціонер небезпечно:

  • по-перше, разом із фреоном у систему потраплятиме невелика кількість повітря, яка під впливом низьких температур перетворюється на лід, та призводить до «забивки» фільтрів;
  • по-друге, конденсат призводить до появи вологи у компресорі, яка є основною причиною корозії.

Звертайтеся на СТО Мотор Газ для проведення загальної діагностики кондиціонера. Спеціалісти за допомогою спеціального обладнання проводять вимірювання кількості фреону в системі. При незначній втраті фреону (до 50 г) проводять дозаправку.

Процес заправки кондиціонера на СТО включає декілька обов’язкових послідовних етапів:

  • викачування залишків фреону із системи;
  • очищення фреону від оливи;
  • вакуумування (викачування повітря);
  • заправляння новою порцією фреону.

Всі процеси автоматизовані, машина автоматично визначає необхідну кількість фреону, та додає його. Така процедура триває до 30-40 хв, тому ви легко можете розрахувати свій час та записатися відповідно до вільних місць та вашого графіка.