Кредит онлайн без фото: переваги та правила отримання

У житті може статися всяке. Подушка безпеки є не у всіх, і в чорний день ганьбитися звертатися до сторонніх джерел фінансування. Наприклад, брати кредит у банку. На банківський кредит шанс схвалення низький, а документів треба зібрати багато, тому багато хто вдається до альтернативних варіантів. Наприклад, вважають за краще взяти кредит онлайн без фото на https://bank-ua.com/offers/kredit-bez-foto/ .

Переваги

Зазвичай для ідентифікації при онлайн-позиках потрібна фотографія паспорт людини. Вона доводить, що документ справді належить йому, дозволяє порівняти фото у паспорті із реальною зовнішністю. Це своєрідний рубіж проти шахраїв. Але невеликий кредит можна взяти без цього.

Оформлення набагато швидше, ніж за звичайному мікрокредиті, що у критичної ситуації стає величезною перевагою. Додатковий плюс – анонімність: організації, що видають кредити онлайн, зазвичай дбайливо зберігають дані, але іноді інформація все ж таки просочується до шахраїв, і вони використовують фото з паспортом як спосіб обдурити іншу організацію і повісити на вас виплату кредиту.

В іншому ж мікрокредит без фото має всі переваги класичного. Отримання швидке – від заявки до грошей на рахунку проходить буквально 10 хвилин. Схвалення майже 100%, причому на кредитну історію багато організацій не дивляться. Список документів мінімальний. Не потрібні ні поручителі, ні застава. Сума невелика, але цілком здатна допомогти у тяжкій ситуації, а відсотки за неї цілком посильні. А ще стабільні виплати з мікрокредиту покращувати вашу кредитну історію для банків!

Правила отримання

Щоб оформити мікропозику, потрібно бути повноліттям громадянином країни. Знадобляться два документи, що засвідчують особу, один із яких — паспорт. Деякі організації просять фотографувати його (без вашої особи, просто скан), але більшості введених даних.

На сайті обраної організації необхідно заповнити анкету: ПІБ, дані документів та банківської картки, контакти. Виберіть бажаний розмір кредиту, тип виплати та інші параметри. І надіслати заявку. На пошту або телефон прийде повідомлення зі схваленням та повним списком умов. Якщо ви згодні з ним, виконайте цільову дію: перейдіть за посиланням, надішліть повідомлення у відповідь з потрібним текстом. Зазвичай, можна трохи подумати, організації пишуть конкретні терміни.

Чи підтвердження отримано? Гроші приходять на рахунок. Витрачати їх можна на власний розсуд. Головне – повернути вчасно.