Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Як правильно оформляти дипломний проект і поради

Дипломний проект являє собою найважливішу і копітку роботу, яку слід написати всього лише один раз за всі роки навчання у вищому навчальному закладі.

Як правило, даний проект є вираженням всіх отриманих і накопичених знань і навичок в один великий і грунтовна праця. Тема дипломної роботи безпосередньо пов’язана з обраною тематикою, так як представлена тут практична частина береться безпосередньо з власних уявлень про ту чи іншу дію, відображеному в ході проходження практики на конкретному підприємстві.

Пропоновані вимоги

Для написання та оформлення диплома багато студентів звертаються за допомогою до перевірених компаній, що надаються такого роду послуги. Перш ніж вибрати того, хто допоможе повноцінно розкрити тему і замовити дипломну роботу за прийнятною ціною.

У перелік пропонованих вимог до написання дипломного проекту і його оформлення входять такі приписи, як:

  • використовувана паперова основа повинна бути в строго визначеному форматі, а саме А4 і в виключно білому виконанні;
  • обсяг роботи, як правило, може варіюватися від шістдесяти до вісімдесяти сторінок, але найчастіше даний факт узгоджується безпосередньо з науковим керівником (куратором);
  • розмір шрифту дорівнює чотирнадцяти, а міжрядковий інтервал використовується Полуторний;
  • нумерація необхідна для кожної сторінки, крім змісту і розташовуються відповідні цифри в правому нижньому кутку;
  • використовувані в написанні заголовки починаються обов’язково з великої літери і в кінці не ставляться крапки та інші розділові знаки;
  • назви параграфів залишаються малими, але на відміну від заголовків не розміщуються по центру;
  • використовувані в роботі цитати в обов’язковому Порядку оформляються лапками;
  • кожен Новий Розділ слід починати на окремому аркуші;
  • після проставлення номера глави заборонено за загальноприйнятими стандартами ставити крапку;
  • після нумерації параграфів точка має місце бути.

Поради та рекомендації

Слід розуміти, що при виникненні будь-яких розбіжностей та інших спірних моментів щодо диплома, всі питання необхідно вирішувати безпосередньо на кафедрі вузу. В якості надійного тилу для представлення готової роботи рекомендується використовувати так званий роздатковий матеріал. Його можна розмістити на флешці або ж роздрукувати.