Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Важливість та вибір трапа для душової кабіни: функції та особливості

Душова кабіна – зручний і економічний елемент вашої ванної кімнати. З нею простіше економити воду. Також вона виглядає стильно та займає мало місця, що корисно для невеликих приміщень. Важливим елементом є трап під душ. Він повинен не лише мати гарний вигляд, а й бути надійним.

Які задачі виконує трап

Трап для душу – це складова частина сантехніки, яка необхідна для відведення води з душової в загальну трубу каналізації. Він виконує наступні задачі.

  1. Відводить воду з душової кабіни в каналізацію. Це основна функція трапа. Без нього вода з душової кабіни буде накопичуватися, що призведе до неприємних запахів і цвілі.
  2. Запобігає проникненню запахів із каналізації до приміщення. Трап оснащений сифоном-затвором, який перешкоджає проникненню неприємних ароматів із загальної труби до вашої кімнати.
  3. Надає зливу декоративного вигляду. Сітка, яка закриває сифон-затвор, може бути виконана в різних стилях і кольорах, що дозволяє підібрати трап, який гармонійно впишеться в інтер’єр ванної кімнати.

З огляду на це, вибирати злив потрібно ретельно й уважно.

Вибір трапу:

При виборі цього елементу необхідно враховувати такі фактори:

  • трап повинен бути підібраний відповідно до розміру душової кабіни;
  • він може бути виготовлений з різних матеріалів, найкращий варіант – поєднання нержавіючої сталі й поліпропілену;
  • сифони бувають різних типів: гідрозатворні, сухі або гідравлічні;
  • пропускна здатність трапа визначає, скільки води він може відвести за одиницю часу.

Не обирайте найдешевший варіант, шукайте оптимальне поєднання ціни та якості.

Злив із сухим затвором: особливості

Трап із сухим затвором – це злив, в якому для запобігання проникнення запахів з каналізації використовується мембрана. Вона притискається до отвору трапа під тиском води, а коли вода зливається, мембрана відходить, пропускаючи воду.

Роль трапа із сухим затвором:

  • забезпечує герметичність і запобігає проникненню запахів з каналізації в приміщення;
  • не вимагає регулярного обслуговування, оскільки мембрана не засмічується.

Якщо трап виготовлений з якісних матеріалів, то взагалі не буде потребувати вашої уваги довгий час. Купити трап для душу від різних виробників можна в інтернет-магазині Bud-lea. Там представлений великий асортимент різних зливів від надійних брендів за помірними цінами.

https://www.bud-lea.com.ua/ua/g117625544-trap-dlya-dusha