Переваги та основні послуги автовикупу у Львові

Існують варіанти, коли можна продати машину швидко, не переймаючись її підготовкою. Існують способи реалізації несправних автомобілів або постраждалих від аварій.

Скупкою такого роду займаються спеціалізовані фірми, які можуть відновити транспортні засоби для подальшого продажу. Свої послуги пропонує автовикуп у Львові.

Особливості компанії та її послуги

Діяльність такого роду полягає у скуповуванні машин у власників, яким терміново потрібні гроші. Особливо це актуально для автомобілів, які побували в ДТП, або мають серйозні несправності, власники яких не мають коштів для ремонту, або не хочуть брати на себе подібні турботи.

У цій ситуації звертаються до скупників, які візьмуть машину у будь-якому стані та виплатять кошти одразу, без проведення ремонту. Подібні угоди мають на увазі дисконт щодо ринкових цін на моделі даного типу, адже потрібні витрати часу та коштів на відновлення машини. Також цей спосіб підходить для власників автомобілів, які бажають отримати кошти швидко, якщо у них є на прикметі новий автомобіль. Зазвичай у цій ситуації продаються машини на ходу, у хорошому стані, тому знижки на покупку будуть меншими, комісія береться лише за терміновість.

Львівська компанія пропонує хороші умови за всіх варіантів викупу. Вона може придбати машини у таких випадках:

  1. Які побували в ДТП, включаючи припали або втоплені екземпляри.
  2. Машини, що не мають ходу через поломки.
  3. Нерозмитнені автомобілі.
  4. Автомобілі повністю справні практично будь-якого року випуску.

Переваги

Процес є легальним, прозорим, проводиться за умов укладання письмового договору між учасниками угоди. Власник може зв’язатися зі спеціалістами компанії, щоб вони приїхали для огляду. Після вивчення автомобіля буде озвучено ціну. Власник не зобов’язаний на неї погоджуватися, він не платитиме за огляд. Однак зазвичай умови викупу є вигідними, враховують тип машини, її стан та ситуацію на ринку.

Після підписання договору буде потрібно надати паспорт власника машини, його ідентифікаційний номер, ПТС. Далі всі турботи візьме він компанія, включаючи перереєстрацію автомобіля. Гроші виплачуються відразу, це може бути готівка або переказ на банківську картку. Перевезення також організує компанія з автовикупу.

Львівська фірма має перевірену репутацію, працює у цій сфері тривалий час.