Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Кредити на сонячні електростанції: як отримати швидко на вигідних умовах

Чому все більше підприємців купують сонячні електростанції в кредит, наскільки це вигідно, який термін окупності та скільки знадобиться часу, щоб оформити усі необхідні документи

Встановлення сонячної станції у кредит дозволить підприємству дуже швидко перейти на заміщення електроенергії, що закуповується за високими тарифами у зовнішніх постачальників, на електрику власного виробництва. Встановлення мережевої сонячної електростанції, яка працює на заміщення власного споживання, дозволить щонайменше на 30 років зафіксувати ціни на електрику власного виробництва. Це відкриває перед підприємством великі можливості щодо отримання конкурентних переваг на ринку. А також можливість інвестувати додаткові кошти, які були зекономлені шляхом зниження витрат на енергоносії у розвиток підприємства.

Сонячні електростанції в кредит: швидко, економно, доступно

Встановлення сонячної станції у кредит може бути виконане у дуже стислий термін. Сьогодні найбільші українські компанії, які займаються будівництвом промислових сонячних електростанцій, вже уклали договори про співпрацю з найбільшими українськими банками. При цьому погоджені та відпрацьовані всі нюанси та тонкощі укладання кредитного договору. Фактично, замовнику необхідно лише звернутися до компанії, яка розробить проєкт сонячної електростанції та розрахує бюджет на її будівництво. Після чого запропонує кілька банків на вибір, які готові надати кредитні кошти. Схвалення кредиту відбувається в гранично стислі терміни, як показує досвід, на це йде від кількох днів до кількох тижнів. Таким чином, весь цикл будівництва сонячної електростанції, навіть дуже великої потужності, може потребувати лише кілька місяців.

З інших переваг отримання кредиту на сонячні електростанції слід зазначити:

  • Низькі відсоткові виплати для позичальника — придбання обладнання сонячної електростанції розцінюється як інвестиція у розвиток бізнесу. Тому такий кредит може бути оформлений у рамках держпрограми 5-7-9, а надалі ставка за кредитом може бути додатково знижена, якщо підприємство відкриває додаткові робочі місця.
  • Великий обсяг кредитування — можливість отримання позики до 5 млн гривень, це дозволить за нинішнього курсу долара побудувати сонячну електростанцію потужністю до 250 кВт.
  • Як заставу банк приймає обладнання, яке буде закуплено для будівництва сонячної електростанції.
  • Розмір першого внеску коливається від 0 до 30 відсотків.

Як приклад візьмемо мережеву сонячну електростанцію 100 кВт як найдоступніший варіант. Кредит на сонячну електростанцію такої потужності складе близько 2,2 млн гривень, щомісячний платіж — близько 36 тис. гривень. Але при цьому щомісяця СЕС дозволить загалом економити на оплаті електрики до 51 тисячі гривень. Термін повної окупності сонячної електростанції 100 кВт, побудованої в кредит з першим нульовим внеском, складе близько 3,5 років. Щонайменше 26,5 років власник СЕС отримуватиме чистий прибуток, який за 30 років функціонування досягне майже 21 млн гривень.