Баріатрична хірургія: ефективна допомога людям з ожирінням

Проблема зайвої ваги торкається багатьох людей. Скинути кілограми часто безсила дієта, заняття фізкультурою. Людина заповнює втрачені калорії з лишком, або може змінити спосіб життя, який впливає на ожиріння. У такій ситуації на допомогу приходить баріатрична хірургія, яка допомагає радикальним методам зменшити споживання їжі.

Особливості процедури

Сам процес ґрунтується на двох принципах:

  1. Зменшення споживання їжі у фізичному вираженні, коли кількість продуктів, що з’їдаються, істотно зменшується.
  2. Обмеження калорій, вітамінів, мікроелементів, що поглинаються шлунково-кишковим трактом, що знижує загальну масу потрапляння в організм білків, жирів, вуглеводів.

Перший варіант здійснюється, якщо проводиться операція зі зменшення шлунку, коли людина фізично починає менше їсти, швидше насичується. Другий принцип дозволяє вирішувати проблеми інших захворювань, зокрема серцево-судинних, діабету, суглобів.

Існує кілька видів хірургічного впливу, що враховують особливості організму пацієнта, ступінь його ожиріння, загальний стан здоров’я та інших факторів. Клініка GENESIS пропонує свої послуги для людей, які мають надмірну вагу та її побічний вплив на загальне самопочуття. Тут вирішать проблему в комплексі після ретельних досліджень, обравши найбільш оптимальну програму лікування.

У лікувальному закладі проводяться такі процедури:

  1. Ендоскопія.
  2. Введення інгастрального балона у шлунок.
  3. Гастроплікація шлунка.
  4. Рукавна резекція.
  5. Лікування грижі стравохідного отвору.

Переваги

Проблема зайвої ваги вирішується кардинально, проте зменшення відбувається поступово, протягом кількох місяців людина скидає зайву масу, і організм встигає пристосуватися до такого стану. При цьому зменшується апетит, кількість з’їденої їжі і відновлення маси тіла стає неможливим, як у разі виходу з дієти.

За допомогою баріатричної хірургії проблема вирішується раз і назавжди, не потрібно стежити за кількістю калорій, що поглинаються, покращується загальне самопочуття і схуднення відбувається природним шляхом.

Перед проведенням операції проводяться комплексні клінічні дослідження, вивчаються можливі протипоказання, щоб не завдати шкоди людині. Процедура проводиться досвідченими, кваліфікованими лікарями на сучасній технічній основі, і з використанням новітніх методик хірургічного впливу.